0

Sepetim

NUBES DOLGU LASTİKLER HAKKINDA

Zorlayıcı çalışma şartlarının olduğu her ortamda daha dayanıklı ve uzun ömürlü forklift lastiğine olan talebin artışı bizleri farklı özelliklere sahip lastiklerin üretilip pazara sunulması arayışına yöneltti. Teknik bilgimiz, doğru pazar analizlerimiz ve potansiyel müşterilerin talep ve istekleri bu şartlara cevap verecek lastiğin tasarım ve üretiminde bize yol gösterici oldu.

Her makinanın kullanıldığı zemin, çalışma saati, çalışma ortamı vs gibi unsurlar düşünüldüğünde işletmeler bazında birbirinden farklı birçok operasyon olduğu sonucuna ulaşmak hiç zor olmaz. İşte bundan dolayıdır ki her işletmenin kendine özel olan bu operasyonuna en iyi uyan lastiği seçmesi gerekir.

 

Standart operasyon ve orta zorlayıcı şartlarda çalışan forkliftlerin değişken taleplerini dikkate alarak tasarladığımız NUBES 3L+ dolgu forklift lastiğimiz; 3 katmanlı gövde yapısı, yenilikçi yüksek kaliteli hamuru sayesinde zorlayıcı yüzeylerde mükemmel çalışır. Sri-Lanka menşeili olarak, en yüksek kalite standartları gözeterek ürettirdiğimiz Nubes Power 3L+ operasyonlarınıza en yüksek katkı sağlar, maliyetlerinizi düşürmeye yardım eder.

Nutorque Advance lastikler;

3 katmanlı gövde yapısı

Modern sırt tasarımı

Premium sırt hamuru karışımı

Sağlam gövde yapısı
Premium kullanım ömrü

ile en zorlu şartlarda çalışan forkliftlerin ideal tercihidir.

X