fbpx

NUBECO OPTIMA DOLGU LASTİKLER 

Zorlayıcı çalışma şartlarının olduğu her ortamda daha dayanıklı ve uzun ömürlü forklift lastiğine olan talebin artışı bizleri farklı özelliklere sahip lastiklerin üretilip pazara sunulması arayışına yöneltti. Teknik bilgimiz, doğru pazar analizlerimiz ve potansiyel müşterilerin talep ve istekleri bu şartlara cevap verecek lastiğin tasarım ve üretiminde bize yol gösterici oldu ve Nubeco Optima Dolgu Lastiğimizi ürettirmeye başladık.

Her makinanın kullanıldığı zemin, çalışma saati, çalışma ortamı gibi unsurlar düşünüldüğünde işletmeler bazında birbirinden farklı birçok operasyon olduğu sonucuna ulaşmak hiç zor olmaz. İşte bundan dolayıdır ki her işletmenin kendine özel olan bu operasyonuna en iyi uyan lastiği seçmesi gerekir.

Nubeco Optima Lastikler;

2 katmanlı gövde yapısı

Standart hamur karışımı

Blok sırt deseni

ile hafif-orta yoğunlukta çalışan forkliftler için ideal tercihdir.

 

 

Aralıklı operasyon ve hafif-orta yoğun şartlarda çalışan forkliftlerin ekonomik lastik taleplerini dikkate alarak tasarladığımız NUBECO OPTIMA dolgu lastikler, Sri Lanka menşeilidir. 2 katmanlı gövde yapısı ile günlük operasyonlarınızı en uygun lastik bütçesi ile yönetmenize destek olacaktır.

Call Now ButtonHemen Ara
X