Forklift kullanan çoğu işletmenin forkliftlerinde önem verdikleri hususların başında lastikler gelmektedir. Lastikler, forkliftlerin taşıyıcılarıdır. Her forklift lastiği sizin ihtiyacınıza, kullanım alanına ve koşullarına uygun olmayabilir. Doğru forklift lastiğini nasıl bulabileceğinize dair ve dikkat edilmesi gereken konular ile ilgili Nubes Otomotiv’in farklı açılardan çözümleri hayatınızı kolaylaştırmaya yardımcı olacaktır.

Forklift lastikleri seçerken ilk olarak işletmenizde kullanacağınız forkliftin çalışma, yük ve zemin şartlarının durumunu (hafif, orta, zor) göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu konuya karar verdikten sonra ikinci adımda forkliftinizin günlük kaç saat çalışacağını tespit etmelisiniz. Bu iki konuya lastik ebat bilgisini de eklediğinizde ihtiyacınıza uygun seçeneklere kolayca ulaşabilirsiniz. Nubes Otomotiv olarak “Lastik Seçen” hizmetimizi lastik seçimlerinizi kolaylaştırmanız için geliştirdik. Lastik Seçen ihtiyaca uygun forklift lastiğinin çalışma saati, hangi tür zeminler için elverişli olduğu ve amacınız doğrultusunda ne tür bir forklift lastiği kullanmanız gerektiği gibi konularda müşterilerimize yardımcı olmak amacıyla hazırladığımız bir hizmetimizdir. Lastik Ansiklopedisi ise adeta bir sözlük gibi lastikler hakkında detaylı bilgilerle donatılmış olan bir başka hizmetimizdir. Lastik Ansiklopedisi ile forklift lastiği seçme aşamasında detaylı bilgi edinebilirsiniz. “Lastik Ansiklopedisi”nde, lastik çeşitleri, dolgu ve havalı lastik bilgileri/seçenekleri, kullanım ömrü, lastik performansı gibi sektörde hiç bir yerde bulamayacağınız bilgiler yer almaktadır.

Nubes Otomotiv B2B Portal hizmetimiz ile dilediğiniz yerden ve cihazdan 7/24 sipariş verebilir ve tüm işlemlerinizi online gerçekleştirebilirsiniz. B2B Portal sayesinde tüm ürünlere ve stoklara kolayca erişebilir, ürün karşılaştırması yapabilirsiniz. Küreselleşen dünyaya ve değişen online alışverişe Nubes Otomotiv ile ayak uydurmak için şimdi 0212 858 00 28 no’lu telefondan Nubes Otomotiv Çözüm Merkezi ile iletişime geçin, siz de Nubes’in ayrıcalıklı dünyasına adım atın!