fbpx

B2B Üye Talep Formu

NUBES B2B PORTAL AVANTAJLARINDAN YARARLANMAK İÇİN ŞİMDİ ÜYE OLUN!

Kampanyalardan önce sizin haberiniz olsun, size özel vade ve ödeme seçenekleri ile istediğiniz an online sipariş verin.

Adınız ve Soyadınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Telefonunuz
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
E-Mail Adresiniz
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!

B2B PORTAL AVANTAJLARI

Anında B2B Müşterisi Olabilirsiniz

0212 858 00 28 no’lu şirket numaramızı arayarak ya da buraya tıklayarak talebinizi bize iletebilir, ardından tarafımızca oluşturulan müşteri şifreniz ile dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden kolayca giriş yapabilirsiniz.

Tüm Ürünlere ve Siparişlerinize Kolayca Erişebilirsiniz

Marka, kategori, ebat ve desen bazında yüzlerce endüstriyel lastiği inceleyebilir, ürün özellikleri ve detaylı açıklamalar sayesinde en uygun lastiği seçebilirsiniz. Ürün fiyatlarını döviz ve Türk Lirası bazında izleyebilir, özellikleri ve fiyatları kolayca karşılaştırabilirsiniz.
Ürünleri favorilerinize ekleyerek bir sonraki işlemlerinizi de hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm Hesap Hareketlerinizi İnceleyebilirsiniz

Tarih ve belge numarası bazında şirketinizin tüm hesap hareketlerini detaylı bir biçimde görebilir, herhangi bir hesap hareketine tıkladığınızda siparişinizi fatura bazında miktar, iskonto detaylarıyla inceleyebilirsiniz.

Risk Limitinizi ve Borç Bilgilerinizi Takip Edebilirsiniz

Sisteme kaydolduğunuzda tarafınıza bir risk limiti tanımlanır. Böylece limitiniz dahilinde firmanız adına tanımlanmış tüm sipariş avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca borç bilgilerinizi de vade bazında detaylı bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Teklif Oluşturabilir, Anında Siparişe Dönüştürebilirsiniz

Müşterilerinize teklifler oluşturabilir, geriye dönük bu teklifleri takip edebilir hatta anında siparişe dönüştürebilirsiniz. Hesabınızın tüm cari hareketlerini açıklamaları ile takip edebilirsiniz.

Ödeme Seçeneklerini Kendiniz Oluşturabilirsiniz

Vadeli ödeme ve çoklu kredi kartı ödeme avantajları ile ödeme planınızı kendiniz oluşturarak alışveriş yapabilirsiniz. Vadeye göre değişen farklı fiyat seçeneklerini değerlendirerek alışverişinizi çok daha avantajlı hale getirebilirsiniz.

Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz

Nubes Otomotiv’in sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimi ve e-ticaret alanındaki profesyonelliği sayesinde işinizi güvenle yapabilirsiniz. Nubes Otomotiv, b2b.nubesauto.com üyelerinin alışveriş deneyimini daha güvenli hale getirmek için tüm gerekli önlemleri almaktadır. Söz gelimi, kredi kartı ödemelerinizdeki kart bilgileriniz 3D Secure güvenlik sistemi ile korunur, gönderilen tüm bilgiler SSL teknolojisi ile şifrelenir.

Garanti Kapsamındaki Ürünlerimizi Gönül Rahatlığıyla Satın Alabilirsiniz

Şirketimiz tarafından satışı yapılan Continental, Michelin, Nutorque, Nubes, Nubeco, Raybar marka dış ve iç lastikler, üretim, malzeme ve işçilik hatalarına karşı garanti kapsamındadır.

Dilediğiniz Yerden, Dildiğiniz Cihazdan, Dilediğiniz Zaman 7/24 Alışveriş Yapabilirsiniz

Mesai saatleri sınırlaması olmadan dilediğiniz zaman e-ticaret sitemize erişebilir, kolayca işlem yapabilir, hesaplarınızdaki tüm işlemleri 7/24 takip edebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara
X