Kuruluşumuz ve Faaliyetlerimiz

Uzun yıllar lastik sektöründe profesyonel olarak çalıştıktan sonra ticari ruhumuzun gücü ile 12 Haziran 2012 tarihinde, Maslak İstanbul’da Nubes Otomotiv’i kurduk. Bu ruh yıllar içinde şirketin büyümesinin kışkırtıcısı gücü oldu. Başkalarının problem gördüğü yerlerde, fırsatları fark etmeye ve keşfetmeye odaklandık.

Firmamız; her türlü otomobil, minibüs-kamyonet, kamyon ve otobüs, forklift ve mini-loader sınıfındaki lastiklerinin hem Türkiye pazarında hem de dünya pazarlarında tedarik ve satışını yapmaktadır.

Lastik tedariğini dünyanın hemen hemen her kıtasından yapmakta olan Nubes Otomotiv, küresel bir lastik tedarik firması olma yolunda her geçen gün dev adımlarla ilerlemektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini tüm dünyadaki iş ortaklarımızla, kişiye özel hizmet ile en hızlı ve en güvenli şekilde yerine getirmeyi hedefledik.

Ödeme sistemleri ile gerek yurtiçi ve gerekse de yurtdışı pazarlarda kredi kartı, döviz swift ödeme, döviz akreditifli, teminat mektuplu ödeme yollarını başarılı olarak kullanmaktadır.

Emin adımlarla büyüyen firmamız 1 Şubat 2016 tarihinden itibaren bugünkü faaliyet yeri olan Esenyurt, Hadımköy gişeler mevkiindeki 1,100m2 lik satış ve servis alanında hizmet vermektedir.

Fırsatları görmeye meyilliyiz ve büyümemize yatırım yapıyoruz. Kazanma stratejimiz, müşterilerimiz ile parlak bir geleceği birlikte yaşamaktır.  Sizin için neler yapabileceğimizi duymak istiyorsanız, bizi arayın.

 

Call Now ButtonHemen Ara
X
Support