Kampanya Katılım Koşulları

NUBES OTOMOTİV – Bereketli Ramazan Kampanyası

 1. Kampanya 7 Nisan 2022 – 15 Mayıs 2022 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya Migros Dijital Alışveriş Kodu kullanımı için son tarih 15 Haziran 2022 dir.
 2. Kampanya Nubes Otomotiv Yedek Parça İthalat ve İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi tarafından düzenlenmiştir. Lastik satın alımından önce  satın alınan lastiğin kampanyaya dahil olup olmadığı konusunda Nubes Otomotiv Çözüm Danışmanlarından bilgi alınmalıdır.
 3. Seçili ürünlerdeki 4 (dört) adet kampanyalı lastiği tek seferde satın alan varolan/yeni müşteriler kampanyadan faydalanabilir.
 4. Kampanyadan faydalanmak için alınacak 4 adet lastiğin ödemesi peşin olarak kredi kartı veya banka havale, eft ile yapılmalıdır.
 5. Kampanyadan alınacak lastiklerin kargo gönderimi ücretsiz olarak Nubes Otomotiv tarafından yapılacaktır.
 6. Kampanya 7 Nisan 2022 – 15 Mayıs 2022 tarihleri arasında Nutorque, Nubes, Nubeco, Raybar markalı 9 inç jant ve üzeri seçili ürünlerdeki dolgu ve havalı-set forklift lastiklerinde 4 adet ve üzerindeki satın alımlarda geçerlidir.
 7. Kampanya döneminde alınan ebat ve markaya göre hediye edilecek hediye çeki, Migros Dijital Alışveriş Kodudur ve tutarları  kampanya koşullarında tablo olarak yer almaktadır.
 8. Hediye edilecek olan tüm Migros Dijital Alışveriş Kod Tutarlarına KDV dahildir.
 9. Kampanyadan faydalanmak isteyen varolan/yeni müşterilerin; 15 Mayıs 2022 ye kadar alışverişi tamamlaması ve  www.nubesauto.com/kampanya/ adresinde yer alan kampanya katılım formunu eksiksiz doldurması gerekmektedir.  Migros Dijital Alışveriş Kodu’nun son kullanım tarihi 15 Haziran 2022 dir. Bu tarihe kadar Migros Dijital Alışveriş Kodu kullanılmayanların kampanya kodları geçerliliğini kaybeder.
 10. Kampanya stoklar ile sınırlıdır.
 11. Her kampanya katılımcısı bu kampanyadan 1(bir) kez faydalanabilir.
 12. Nubes Otomotiv Yedek Parça İthalat ve İhracat Sanayi  Ticaret Ltd. Şti. ve Migros kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 13. Katılımcılar, kampanyaya bağlı katılım esnasında veya sonrasında meydana gelebilecek herhangi bir sorundan, kendisinin her türlü ihmal ve kusurlarından kaynaklanabilecek maddi, manevi zarar veya ziyandan dolayı doğrudan veya dolaylı olarak Nubes Otomotiv ve Migros’u sorumlu tutamaz. Katılımcı bu halde, bu firmalardan herhangi bir tazminat veya sair ödeme talep etmeyeceğini gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt ederler.
 14. Kampanyaya katılım gösteren varolan/yeni müşteriler yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırlar.

Kampanyaya dahil lastik ebat, marka, çeşit ve Dijital Alışveriş Kod Turaları aşağıda verilmiştir: 

Lastik ebatları Markalar Lastik Çeşidi Dijital Alışveriş Kod Tutarı
6.50-10 / 8.15-15 / 8.25-15 Nutorque – Nubes – Nubeco Dolgu 750TL
18×7-8 / 200×50-10 / 140×55-9  Nutorque – Nubes – Nubeco Dolgu 500TL
23×9-10 / 23×10-12 / 27×10-12 Nutorque – Nubes – Nubeco Dolgu 750TL
6.50-10 ve 8.15-15(28×9-15) Raybar Havalı set 500TL

Dijital Alışveriş Kod Kullanım Koşulları 

Dijital Alışveriş Kodları; Migros, 5M Migros, Macrocenter, Macrocenter Kiosk’larda ve Migros Jet mağazalarında kasiyere beyan edilerek ve Migros Sanal Market ve Migros Hemen alışverişlerinde sistem üzerinden kullanılabilir. 

Kodların son 5 hanesi tutarı belirtir. Örneğin 25 TL’lik kodun son 5 hanesi 02500’dır. Dijital Alışveriş Kodları tek kullanımlık olup bölünerek kullanılamaz. 

Alışveriş sonunda kod içinde kalan bakiye için para üstü, hediye çeki vb. talep edilemez. 

Mağazalardan yapılan alışverişlerde, bir alışverişte birden fazla Dijital Alışveriş Kodu kullanılabilir. 

Migros Sanal Market ve Migros Hemen alışverişlerinde, bir alışverişte bir adet Dijital Alışveriş Kodu kullanılabilmektedir. 

Dijital Alışveriş Kodları teslim tarihinden itibaren 2 yıl geçerlidir. 

Migros Sanal Market’ten ve Migros Hemen’den yapılacak olan alışverişlerde gramajlı ve alternatifli ürün alımlarında toplam tutarın üzerinde faturalandırma yapılması ihtimali göz önünde bulundurularak; alışveriş tutarınızın %80’i Dijital Alışveriş Kodu ile ödenebilir. Kalan %20’si kredi kartınız üzerinden provizyon uygulanarak siparişiniz sonlandırılmaktadır.

Alışverişin sonunda kasiyere iletilmelidir. Migros Sanal Market ve Migros Hemen alışverişlerinde ise ödeme aşamasında sisteme girilmelidir. Kısmi kullanım bulunmamaktadır. Kod tutarının tamamı kullanılır.

Migros Dijital Alışveriş Kodları taşıyanın kullanımında olan kodlardır. Kodların çalınması/kaybolması durumunda Migros Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz. 

Call Now ButtonHemen Ara
X
Support